Szkolenia SEO / SEM Katowice


Rocket Media może pochwalić się doświadczonymi specjalistami. Lubimy dzielić się naszą wiedzą, dlatego oferujemy nie tylko szeroki wachlarz usług z zakresu e-marketingu, ale także szereg szkoleń. Dzięki temu zyskasz konkretną wiedzę, która usprawni wszystkie Twoje działania w internecie.

Szkolenia SEO (Katowice) to szybki sposób na zdobycie bogatej wiedzy oraz nowych umiejętności. Dowiesz się, jak skutecznie zarządzać treściami umieszczanymi na stronie internetowej. Poznasz zasady skutecznego dobierania słów kluczowych, a także optymalizacji tekstu. Nauczysz się, co zrobić, aby Twoje pozycjonowanie w Google przynosiło wymierne efekty. Szkolenia przeprowadzane są wyłącznie przez specjalistów z zakresu marketingu internetowego.


Szkolenia SEM (Katowice) to wiedza teoretyczna oraz praktyczna z zakresu Google AdWords. Uczestnicy szkolenia mają także szansę poznać zasady wdrażania narzędzi analitycznych oraz nauczyć się ich obsługi. Dzięki temu zobaczysz, jak pozyskać wszystkie interesujące Cię dane. Ponadto dowiesz się, w jaki sposób wykorzystywać uzyskane wyniki. W prosty i błyskawiczny sposób zoptymalizujesz serwis internetowy, a także zwiększysz efektywność prowadzonych działań marketingowych. Bezproblemowo zbudujesz pozytywny wizerunek marki i pozyskasz większą grupę odbiorców.

Szkolenia przygotowują i prowadzą nasi specjaliści, którzy posiadają szeroką wiedzę. Dzięki doświadczeniu w organizacji takich spotkań gwarantujemy, że prezentowane informacje są podawane w sposób przystępny i dostosowany do Twojego stopnia zaawansowania.